GigaWeb - Tani Hosting
Hosting stron www, który działa. Zawsze.

Witamy www.gigaweb.pl

Zmiany w polsce a prowadzenie pasiek i gospodarstw pasiecznych. Zmiany, które zaszły w Polsce, zmieniają spojrzenie pszczelarzy na sposób prowadzenia gospodarstw pasiecznych.

Pszczelarstwo i pasieki - ZlotyUl.pl

Zmiany w polsce a prowadzenie pasiek i gospodarstw pasiecznych. Zmiany, które zaszły w Polsce, zmieniają spojrzenie pszczelarzy na sposób prowadzenia gospodarstw pasiecznych.

Prowadzenie pasieki jest opłacalne tylko tym, którzy wdrażają nowe rozwiązania technologiczne, powiększają pasiekę i zwiększają wydajność pracy, poprawiając jakość pozyskiwanych produktów i minimalizując koszty produkcji . Tymczasem niskie ceny produktów pasiecznych i rosnąca konkurencja spowodowana importem taniego miodu z zagranicy skutecznie odstraszają od zawodu pszczelarza. Niezbędna staje się więc umiejętność bezpośredniej sprzedaży produktów pasiecznych, która najczęściej jest warunkiem opłacalności prowadzenia pasiek.Występuje brak następców lub nowych adeptów pszczelarstwa. Należy zadać sobie pytanie, z czego to wynika? Może zawód ten jest mało znany młodzieży? Gdzie jest reklama, która dotarłaby do ambitnych, pełnych zapału młodych ludzi? Czy interesują się oni w ogóle pszczelarstwem?Młodzież to dosyć spora grupa konsumentów, którym pszczelarze mogą oferować pszczele produkty. Celem badań było określenie stopnia spożywania produktów pszczelich oraz ich popularności wśród studentów UWM, próbowano również poznać poziom zainteresowania studentów pszczelarstwem.

Tagi: pszczelarstwo  miod  pszczloy  zdrowie i uroda  miod leczniczy 

Artykuły o podobnej tematyce: Brak artykułów o zbliżonej tematyce.

Aktywność robotów sieciowych: Google: 259, MSN: 11, Yahoo: 119Menu:
www.GigaWeb.pl